Biznes dopasowany do Ciebie

Dopasuj biznes pod siebie!

Pomogę Ci stworzyć strategię biznesową i treści, z którymi będziesz się porozumiewać ze swoimi cudownymi klientami – od tej pory tylko takich będziesz przyciągać. 

Odblokuj się na strumień klientów w zgodzie z Twoim Designem!

Możesz mi wierzyć lub nie, ale rozwiązanie jest w Tobie! Cały unikalny plan na to, co powinnaś zrobić, krok po kroku. W końcu tyle poszukiwań, zgłębiania się w kursy książki, a tu nadal biznes nie hula, tak jak powinien. Na końcu wciąż było więcej pytań niż odpowiedzi.

Miało zadziałać! - myślisz sobie.

„Dlaczego to zadziałało dla nich, a nie dla mnie?” czy “Dlaczego innym przychodzi to tak łatwo?”

Czy coś jest z Tobą nie tak? Z Tobą wszystko w porządku! 

A techniki, które do tej pory poznałaś, są dostosowane tylko do określonego grona osób. 

Nie ma jednej recepty dla każdego!

Jedyna rzecz, którą zrobiłaś źle to oddanie swojej UNIKALNEJ Mocy, i bycie zepchniętym ze swojej unikalnej ścieżki. Zaufanie, że inni wiedzą więcej od Ciebie.

Uwierz mi, połączyłam moją wiedzę o marketingu, kampaniach, strategiach z wyjątkowością Twojego Designu. To, co przyciągnie klientów do Ciebie, będzie zupełnie różne od tego co działa u Twojej konkurencji, czy nawet w moim przypadku. 

Nie będę Ci pokazywać, jak ja to robię.

Pokażę Ci, jak Ty możesz najlepiej pokierować swoim biznesem!

Wyobraź sobie, że…

Nie czujesz już przytłoczenia i blokad, które do tej pory pojawiały się w Twoim biznesie “znikąd”. Zamiast tego masz pewność i jasność działania we właściwym kierunku.

Budujesz piękną społeczność złożoną ze wspierających dusz, które tylko czekają, aby kupić od Ciebie następny produkt! A Twój biznes jest prowadzony w zgodzie z Twoim designem.

Klienci czekają na Ciebie! Twój kalendarz jest pełny, a Ty działasz bez stresu o kolejny miesiąc!

UWAGA! NIE WIEDZĄC JAK DOBRZE SIĘ BAWIĆ, TWORZĄC OFERTY I KREUJĄC MARKETING SWOJEJ FIRMY, DZIAŁASZ NA PRZEKÓR SOBIE!

Dlatego czas stworzyć strategię, która wesprze Twoją duszę! 

Zapraszam Cię do przeżycia transformującego  3 tygodniowego doświadczenia, aby odblokować przyjemność z prowadzenia biznesu i stworzenia planu tak, by wiedzieć DOKŁADNIE, co robić i mówić! 

Połączymy moją wiedzę o biznesie i marketingu z Twoim designem i razem stworzymy biznes szyty na miarę, który przyciągnie do Ciebie klientów! 

Oto co Cię czeka, podczas 3 tygodni ze mną:

 • Opracujemy Twój idealny model biznesowy i stworzymy strategię dopasowaną do Twojego Designu. Pomoże Ci to prowadzić zrównoważony biznes, który nie doprowadzi do Twojego wypalenia.

 • Dowiesz się jak podejmować właściwe decyzje w zgodzie ze swoim autorytetem i strategią. Pomoże Ci to określić jakie działania podjąć, a z czego zrezygnować i jak rozwijać swój biznes, we właściwym dla Ciebie kierunku.

 • Wykreujesz nowe oferty, które będą magnesem dla Twoich klientów, oparte na Twoich indywidualnych darach.

 • Opracujesz swoje przesłanie, tak by wszystko, co mówisz i piszesz, aktywowało Twoich wspaniałych klientów, którzy gotowi są kupować bez zastanowienia! Przyciągniesz klienta PREMIUM, dzięki treściom, które ode mnie otrzymasz, a będą to konkretne, dedykowane dla Ciebie przykłady.

 • Nauczysz się przyciągać klienta w swój wyjątkowy i niepowtarzalny sposób. System oparty na Twojej strategii, i rzeczach, do których jesteś stworzona! Zobaczysz jak Ty przyciągasz okazje, i co powinnaś robić w ciągu dnia, aby tych klientów przyciągnąć.

 

Podstawą naszego wspólnego czasu jest IMPLEMENTACJA. 

Dlatego nie będziesz się zastanawiać, w jaki sposób dostosować biznes do designu. 

Będziemy robić to razem!

Co wchodzi w skład naszej magnetycznej współpracy:

 • 6 x 1,5 h rozmów, podczas których prześwietlimy cały Twój Human Design i w oparciu o niego stworzymy najlepszą dla Ciebie strategię.
 • Wsparcie na Whatsapp, gdzie pomiędzy sesjami możesz mi zadawać pytania na bieżąco w formie wiadomości głosowych i tekstowych. Oznacza to, że nawet na chwile nie zostaniesz sama z implementacją!

Co się dzieje gdy rozpoczynamy współpracę:

 •  Rejestrujesz się, a ja skontaktuję się z Tobą, abyś podała mi Twój czas, datę i miejsce urodzenia, abym mogła zbadać Twój Graf Human Design.  

 •  Planujemy pierwszą sesję, podczas której przeprowadzimy audyt Twojej obecnej działalności i działań, aby odkryć, gdzie jesteś zgodny z Twoim Modelem Biznesowym i Strategią, a gdzie nie. Rozpoczniemy proces zmian.

 • Podczas drugiej sesji, w której zanurzymy się w Twoje Mocne Strony, na podstawie których dopasujemy obecne oferty lub stworzymy nowe. Zajmiemy się treściami, i Twoimi przyszłymi klientami!

 •  Pomiędzy sesjami, masz mnie cały czas na wyciągnięcie ręki na Whatsappie. Czyli pracujesz nad magią swojego biznesu, i gdy tylko najdą Cię wątpliwości – piszesz do mnie.

 •  Trzecia sesja, to czas na dopasowanie działań marketingowych. Czyli co będziesz robić, aby przyciągnąć klienta do siebie. Marketing stanie się przyjemny jak nigdy dotąd.

 • Gdy nastanie czas czwartej sesji, skierujemy energię na tworzenie treści. Przekaz zgodny z Tobą i Twoim designem, będzie magnesem na klientów. Zostaniesz przez nich zapamiętany, w najlepszym tego słowa znaczeniu. 

 • Pamiętaj, że nie próżnujemy. Jesteśmy cały czas w kontakcie na Whatsapie. Jestem po to, by podać Ci pomocną dłoń gdy utkniesz w trakcie implementacji.

 • Podczas piątej sesji nauczę Cię jak panować nad swoją energią. W myśl mojej zasady “możesz mieć wszystko”, pokaże Ci, że praca to nie jest kult pracy 18 godzin na dobę. To także idealny moment na popatrzenie na wszystko, co zrobiliśmy do tej pory i zastanowienie się, czy coś jeszcze możemy do tego całokształtu dodać. 

 • Na naszej szóstej, ostatniej sesji, zaplanujemy treści i działania na najbliższe 3-6 miesięcy (zależy od częstotliwości Twoich działań!). Będziesz krok po kroku docierać do klientów, którzy tylko czekają na Twoją wyjątkową ofertę! 

 • Na Whatsappie masz mnie do końca 3 tygodnia naszej pracy. 

 

BRZMI DOBRZE?

Dlaczego powinieneś mi zaufać?

 • Od 5 lat “siedzę w internetach”. Pracowałam z dużymi nazwiskami w biznesie online, prowadzę własną agencję marketingową. Jednak mnogość komunikatów “potrzebujesz tylko tego, aby osiągnąć sukces”, “Zastosuj tylko moją metodę, by zwyciężyć!”, zaczęła mnie delikatnie mówiąc… irytować. Poznając Human Design, dowiedziałam się dlaczego. Po prostu każdy z nas jest inny i nie ma jednej metody dla wszystkich.

   

 • Ja nie tylko uczę strategii zgodnej z Twoim indywidualnym typem, ja ją stosuje!
  I jest to coś, co oczarowało mnie bez końca, ponieważ pozwoliło mi stworzyć biznes od zera, z mniejszym nakładem pracy, jaki wykonywałam do tej pory i większymi zyskami, ale przede wszystkim – satysfakcją!

 • W moim Designie wpisane jest znalezienie tego co najlepsze w Tobie i wyciągnięcie tego na zewnątrz! I tym się zajmiemy. Wszystko zacznie mieć dla Ciebie sens. Tak samo jak to, że zawsze dostarczam więcej nić oczekujesz 😉

 • Jestem chodzącym przykładem, że to działa.

   

Zanim zaczęłam zagłębiać się w swój Design, pracowałam 12 godzin dziennie (i więcej). Miałam wyrzuty sumienia, ponieważ byłam nieobecna dla rodziny, przyjaciół, dla siebie. Mój gniew narastał i dawał się we znaki wszystkim wokół. Dziś mój biznes wygląda zupełnie inaczej. Moje serce do pracy jest większe niż kiedykolwiek. Działam w zgodzie ze sobą i tym, co Ja chcę dać światu.  

Chciałabym, abyś Ty także poczuła, jak to jest!

MOJA OFERTA

Pracuj ze mną

6200 zł

1 płatność za 3 tygodniowy program 1:1

 • 6 x 1,5 h spotkania online
 • Wsparcie na Whatsapp przez 3 tygodnie
 • Zeszyty ćwiczeń, pomocne przy pracy

Płatność w ratach

Chcesz rozbić płatność na raty?

Napisz do mnie i ustalmy wszystkie szczegóły!

Opinie