Human Design

Czym jest Human Design?

Human Design to system osobistej transformacji, który pozwala nam na poznanie siebie i odczytywanie własnych unikalnych predyspozycji, darów i sposobu funkcjonowania.

System ten opiera się na astrologii, numerologii, kabały, chińskiej i indyjskiej astrologii oraz koncepcji „kodu genetycznego”.

czym jest human design, graf

Odczytaj własną ścieżkę życia

Graf, który generujesz, umożliwia odczytanie własnej unikalnej ścieżki życia, którą każdy ma do przejścia. Czyli co mamy do zaoferowania światu, gdzie jesteśmy wrażliwi na kondycjonowanie (uleganie wpływom).

Odczytanie własnego grafu pozwoli Ci na zrozumienie Twojej indywidualnej ścieżki, która będzie Ci służyć jako drogowskaz w Twoim życiu.

Jest to wyjątkowa i stymulująca podróż, która pozwoli Ci na lepsze poznanie siebie, lepsze zrozumienie swoich mocnych stron, a także na uzyskanie wglądu we własne słabości.

Ponadto zrozumiesz wiele zależności w swoim życiu. Dlaczego coś działo się w taki, a nie inny sposób? Skąd wzięły się pewne problemy i co powinnaś już dawno odpuścić jako „nie Twoje”.

Zrozumiesz wiele aspektów funkcjonowania i zrzucisz bagaż pod tytułem „muszę podążać za tłumem”.

Nie musisz!

Jesteś idealna taka, jaka jesteś.

W dodatku jesteś jedyną w swoim rodzaju osobą. Dosłownie – nie ma takiej drugiej.

To dlaczego wymagane jest od nas byśmy funkcjonowali jak inni? Swój indywidualny przepis na sukces jest w Tobie. Twoje wskazówki podróży na ścieżce życia – są już w Tobie!

Zaglądając w swój graf, pomogę ci zgłębić jego tajemnice.

Wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

Dlatego zapraszam Cię do eksperymentu, jakim jest Human Design.

Nie musisz w nic wierzyć, to nie religia. To eksperyment, na który jeśli się otworzysz, ma szanse na ogromne powodzenie. Przestań przeszkadzać sobie w życiu i zostań swoim najlepszym przyjacielem. Wiedząc, jak funkcjonujesz, będzie to dużo łatwe.

Jakie korzyści płyną z odczytu Human Design?

Zoptymalizowanie energii

Dzięki niemu możesz zoptymalizować swoją energię dzięki czemu unikniesz wypalenia. Bowiem każdy typ inaczej się regeneruje, a a także ma inny system pracy najlepszy dla siebie. Ta lekcja dla mnie indywidualnie była na wagę złota, i dzięki niej mogłam przejść na kompletnie inny system pracy.

Podejmowanie decyzji w zgodzie ze sobą

Podejmowanie najlepszych decyzji w zgodzie ze sobą. Po moich odczytach widzę, jak uciążliwe dla ludzi jest podejmowanie decyzji. Ze strachu, że podejmie się tę niewłaściwą. A co jeśli od teraz zawsze Twoje decyzje będą zgodne i właściwe? Tylko to sobie wyobraź!

Odkrycie prawdziwego potencjału

Odkryjesz swój prawdziwy potencjał i dary. Każdy z nas je ma. I urodziliśmy się po to by z nich korzystać i się nimi dzielić. Jedne z nich są bardziej oczywiste, drugie mniej. Ale w każdym z nich drzemie ogromny potencjał wpływu na otaczający Cię świat.

Zyskanie świadomości

Zobaczysz schematy w jakie wpadła Twoja podświadomość. Koniec z robieniem czegoś mimochodem i „bo tak”. Czas na życie z intencją i świadomością. Po odczycie Human Design, zyskasz świadomość, dlaczego postępujesz w określony sposób i będziesz wiedzieć, czy nadal chcesz kontynuować tę ścieżkę.

Prawdziwa "ja"

Da Ci pozwolenie, by być sobą.

A ja?

Ja dzięki Human Design jestem lepszą matką, partnerką, przedsiębiorczynią. Ufam sobie bardziej niż kiedykolwiek. Wiem, że jestem stworzona do wielkich rzeczy i nie chowam już głowy w piasek.

Okiełznałam strach. Pewniej kroczę po tej ziemi. Reaguje na podszepty mojego ciała, a moje połączenie z intuicją jeszcze nigdy nie było na tak wysokim poziomie.

Ale przede wszystkim pokazuje ludziom, że poprzez zrozumienie siebie można dokonać transformacji swojego życia.

Pracuj ze mną!

Chcesz rozpocząć przygodę z Human Design?

Wybierz opcję dla siebie!

Karolina Kręgiel

Książka o Tobie

Unikalna instrukcja obsługi, która nie tylko powie Ci, w jaki sposób jesteś zaprojektowana, ale przede wszystkim wskaże, w jaki sposób najlepiej wykorzystać tę wiedzę w życiu.

Rozkodowanie Grafu 1:1

Odczyt Twojego grafu pozwala Ci na głębokie zanurzenie się w Twoje “prawdziwe ja”. Tego, kim zawsze byłaś.

Chcę nauczyć się rozszyfrowywać graf

RozKODuj swój Human Design i wejdź na wyższy poziom zrozumienia siebie i to, w jaki sposób funkcjonujesz.