Dołącz do listy oczekujących na pierwszą na rynku polskim książkę o Human Design

Dla Ciebie to dodatkowe przedpremierowe smaczki, dla mnie dodatkowa motywacja. To co, widzimy się na mailu? 😉

Moje największe marzenie

Kilka lat zwlekałam ze zrealizowaniem mojego największego marzenia, i choć tematyka zmieniała się z roku na rok, ja wciąż nie przysiadłam do pisania. Do teraz.

Human Design jest wciąż stosunkowo świeżą wiedzą, ale jakże dającą głęboki wgląd w nas samych. To trampolina do rozwoju osobistego na wyższym poziomie. Dlatego chcę dać Ci lekturę, jakiej nie miałaś dotąd w ręku!

Obcojęzyczne publikacje w tym zakresie są bardzo toporne i suche. Jako osoba, która słynie z dawania „mięcha”, chcę dać Ci niezapomniane przeżycie wejścia w świat Human Design. Dlatego zabiorę Cię w wyjątkową podróż po każdym z typów, ale w sposób jaki nie znajdziesz nigdzie indziej. Oprócz konkretnej wiedzy otrzymasz mnóstwo historii i sposobów wykorzystania wiedzy w praktyce – to czego brakuje większości dostępnych w internecie opisów.

Dzięki tej nadchodzącej lekturze otworzysz oczy na zupełnie nowy świat, świat życia w zgodzie ze sobą.

Zapisując się na listę, nie tylko otrzymasz jako pierwsza informacje o premierze książki, ale w międzyczasie będziesz otrzymywać smaczki dotyczące jej powstawania.

Kto wie, może przemycę anegdotę, a może kawałek rozdziału dno przeczytania. To żywy organizm, i chcę, byś doświadczyła procesu twórczego razem ze mną!

Dlatego wskakuj na listę i widzimy się po drugiej stronie.