“Odblokuj skuteczność w biznesie”

Jesteś w pełni sił i gotowa do działania.

Problem w tym, że kolejnego dnia potrzebujesz następnego espresso.

Czas na zmiany. Zastrzyk wiedzy, energii, która jest dostosowana do Twoich potrzeb.

Koniec z wkuwaniem zbędnej wiedzy, szukaniem rozwiązań na ślepo.

Z wiedzą dwóch ekspertek, które spojrzą na Twój biznes eksperckim okiem, wkroczysz na autostradę do rozwoju.

Rezultaty zobaczysz w ilości klientów, wolności działania i dodatkowych zerach na koncie 😉

Podwójne espresso uderza do głowy ze zdwojoną siłą.
Sprawia, że aktywuje się Twój umysł, a biznes podąża.

Przeszłyśmy tę drogę

Wiemy, jak frustrujące jest poczucie, że nie wykorzystujesz swojego czasu, energii i uwagi w sposób, który buduje Twoje imperium, stawiając na sukces. Jeszcze głębsze jest poczucie braku celu, spełnienia i poczucie, że życie, którym żyjesz, jest o wiele mniejsze, niż myślisz, że jest.

Szczególnie wiedząc, że możesz osiągnąć o wiele więcej. Że Twój biznes, może mieć wkład na znacznie większym i bardziej znaczącym poziomie. I wiesz, że jest coś, co musisz zrobić (lub przestać robić), aby poczuć się wolna i usunąć blokady, ale nie do końca wiesz, co jest nie tak.

Kiedy masz jasność co do tego, dokąd zmierzasz, a następnie dostosujesz działanie do tego celu, wszechświat zacznie z tobą współpracować.

Ale kiedy nie komunikujesz jasno co chcesz osiągnąć – nie jesteś magnetyczna.

Próbowałaś sama to rozgryźć i jest to frustrujące, wyczerpujące, a nawet smutne.

Jesteś wizjonerem, twórcą. Wiesz to.

Ale w tej chwili brakuje ci wizji, która pulsuje w twoich żyłach, każdego dnia, wyrywając cię z łóżka z pasją tworzenia.

To normalne, ale najlepszą rzeczą, jaką można zrobić, to “wynajęcie” wsparcia, po to, aby ponownie połączyć się ze sobą i swoją wizją przyszłości. W dodatku w najlepszym środowisku otoczona przedsiębiorczymi kobietami, które również mogą stać się towarzyszkami na tej drodze.

Zaopiekują się Tobą

Katarzyna Ross (Manifestor 5/1)

Od 2013 roku rozwija markę Po Sukces Na Szpilkach i z powodzeniem prowadzi biznes na własnych warunkach.

Jej marzeniem od zawsze była wolność, pełna realizacja swojego potencjału i korzystanie z możliwości, jakie daje życie. Dlatego też nigdy nie pracowała na etacie.

Od 2015 roku prowadzi swój biznes, podróżując po całym świecie (między innymi Malediwy, Miami, czy Seszele) i realizując ukochane workation. Do tego też chętnie inspiruje swoje klientki.

Na co dzień pomaga przedsiębiorczym kobietom w zaprojektowaniu biznesu na własnych warunkach oraz wspiera je w osiągnięciu lifestyle’u ich marzeń. Stawia na mindset sukcesu i ekscytującą wizję, a dodatkowo pokazuje kobietom, jak mogą wyróżnić się na rynku dzięki działaniu w zgodzie ze sobą.

Karolina Kręgiel (Manifestor ⅓)

Swoją karierę biznesową zaczęła w 2015 roku, kiedy marketing w mediach społecznościowych zaczynał w Polsce raczkować. Dwa lata później otworzyła swoją agencję marketingową i pracowała z najlepszymi w branży (do jej klientów należała min. Magdalena Pawłowska).

Przeszła dwa wypalenia zawodowe i czując, że nie zna swojego miejsca i nie wiedząc, w którą stronę zmierzać znalazł ją Human Design. Dzięki poznaniu instrukcji obsługi siebie samej, wprowadziła znaczne zmiany w swoim biznesie i zamiast pracy 12-godzinnej, przeszła na pracę 2-4 godzin dziennie – nie tracąc przy tym dochodów!

Dziś pomaga prowadzić biznesy w zgodzie ze sobą, a także tworzyć magnetyczny marketing.

Wyobraź sobie że...

Twoją nową rzeczywistością jest przekroczenie tego 5 cyfrowego dochodu, nie poświęcając przy tym swojej duszy. Tak naprawdę to zarabiając więcej zauważasz jak uwolniony jest twój czas.

Wreszcie przyciągasz ludzi, którzy chcą w Ciebie zainwestować, zamiast wysyłać kolejnego maila z zaproszeniem do współpracy, który nawet nie zostanie przeczytany.

Stawiasz się. Tak — stawiasz się do życia i do biznesu, który sprawia Ci radość.

Patrzysz w lustro i widzisz nową wersję siebie. Tą, która zawsze była w tobie.

Tę niezłomną, osiągającą swoje cele, ale i spokojną i wypoczętą.

Dokonała ona olbrzymiego wzrostu i chce więcej!

Oddaj się w ręce ekspertek
i wraz z innymi przedsiębiorczymi kobietami
wznieś się na kolejny poziom swojego biznesu.

Miesiąc I

Zbuduj SuperWoman - BiznesWoman

Miesiąc II

Biznesowa strategia warta milion

Miesiąc III

Wyróżnij swój biznes w sieci

Dlaczego teraz jest najlepszy czas na udział?

To jest czas na uporządkowanie biznesowych działań.

Pokażemy Ci, że możesz działać na luzie w swoim biznesie. To dzięki stanowi „flow” czyli swobodnego przepływu możesz odblokować swoją działalność i przejść na kolejny poziom.

Dzięki naszym spotkaniom ściągniesz z siebie presje, jaka do tej pory prawdopodobnie Ci towarzyszyła. Przekonasz się, jak to jest prowadzić biznes z lekkością. To z kolei niezwłocznie odblokuje Twój magnetyzm.

A gdy Ty będziesz magnesem, w Twoim życiu pojawią się właściwi klienci i przyjemność w związku z tym, w jakim kierunku zmierzasz.

Nasze spotkania będą unikatowym połączeniem Human Design i strategii, a także przeprogramowania się na mindset przedsiębiorczej kobiety, dla której zarabianie 5 i 6 cyfrowych kwot to norma.

Chcemy także stworzyć Ci możliwość poznania innych przedsiębiorczych kobiet, z którymi będziesz również mogła być w stałym kontakcie.

Posiadanie biznesowej przyjaciółki jest na wagę złota, ponieważ rzadko kiedy w naszym otoczeniu mamy kogo, kto posiada podobny styl rozumowania lub prowadzi własny biznes i do tego lubi dyskutować na biznesowe tematy.

W tej edycji chcemy taką przestrzeń dla was stworzyć.

Bonus specjalny

Marzy Ci się zajrzeć za kulisy naszej pracy? Zobaczyć jak ze sobą rozmawiamy, o czym i jak powstają nasze oferty, i o tym, co jest dla nas ważne podczas pracy twórczej?

Teraz masz taką możliwość!

Zabierzemy Cię w podróż po swoich głowach, wiadomościach głosowych, i prywatnych przemyśleniach.

Zobacz, co się działo jeszcze przed Konferencją, jak doszło do tej wyjątkowej współpracy i jak na własnej skórze testowałyśmy Mastermind, którego Ty możesz stań się częścią, oraz co my osiągnęłyśmy, dzięki wspólnych burzach mózgów, do której zapraszamy teraz i Ciebie.

To nagranie, jakiego nie było! Uchylamy drzwi do naszych tajnych rozmów.

Wartość BONUSU: 500 zł

START 21 WRZEŚNIA 2023

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Czy to jest dla mnie?

Teraz najlepsze – nie musisz wchodzić w to w ciemno!

Zapraszamy Cię na bezpłatną 30-minutową konsultację z jedną z nas, która odpowie na Twoje pytania, czy przestrzeń, którą tworzymy, będzie odpowiednim wsparciem dla Twojego biznesu.

Zupełnie bezpłatnie sprawdzimy, czy nadajemy na tych samych falach i najbliższe 3 miesiące będą paliwem rakietowym dla Twojego biznesu.

"Podwójne espresso"

Połącz sprawdzone działania strategiczne z funkcjonowaniem z własną instrukcją obsługi. Otrzymasz mieszankę nie do powstrzymania. Biznes, który osiąga większe zyski przy znacznie mniejszym Twoim zaangażowaniu. Środowisko, w którym możesz testować, popełniać błędy, ale przede wszystkim, zyskać kluczowe sugestie dotyczące Twojej marki osobistej lub/i Twojego biznesu.

Ten 3-miesięczny proces zakończysz nie tylko z wizją swojego biznesu na najbliższe lata, ale z wdrożonymi systemami, które sprawią, że Twój biznes będzie działać jak najlepiej naoliwiona maszyna.

A najpiękniejsze w tym mastermindzie jest to, że zakończysz go dokładnie z tym, po co przyszłaś. Dzięki plastyczności procesu i odpowiedzi dokładnie na Twoje potrzeby w tu i teraz, by Twoja przyszłość nabrała rumieńców.

Napisz do nas na kontakt@taodobfitosci.pl, aby uzyskać więcej informacji.