Co to jest Human Design i do czego Ci się to przyda?

Co to jest Human Design (HD)?

Human Design przybiera na popularności, co niezwykle mnie cieszy, gdyż jest to fantastyczny system do poznania siebie. 

Zacznijmy jednak od początku.

W styczniu 1987 Alan Krakower (Ra Uru Hu), doświadcza mistycznego przeżycia, które jest początkiem tego co znamy jako Human Design.  Kolejne 25 lat swojego życia poświęca na nauczanie tej metody, aż do swojej śmierci w 2011 roku. 

Human Design System jest połączeniem starożytnych i współczesnych nauk, dzięki któremu odkrywasz, co Cię wyróżnia. 

 

“Oferuje dogłębny wgląd w twoją psychologię, wraz ze strategiami i technikami podejmowania właściwych decyzji, a ostatecznie prowadzi do życia łatwiejszego i bardziej spełnionego.” – Ra Uru Hu

 

Czym Human Design nie jest?

Nie jest to system wierzeń, ani żadna religia. Jest za to logicznym, empirycznym systemem, który oferuje możliwość eksperymentowania z tym co ma do zaoferowania i sprawdzenia, czy działa to dla Ciebie.

Przeprowadziłam już wiele odczytów, i do tej pory mogę stwierdzić, że system jest niezwykle trafny. Osoby, które poznają swój design uczą się jak żyć bez przysłowiowego “oporu”. 

Jeśli zdarzyło Ci się, że chciałeś coś “przepchnąć w życiu, ale pomimo ciągłych prób i starań nie było Ci to pisane”, to jest dokładnie to, co mam tu na myśli.  Dużo wolności da Ci myślenie o Human Design jako o eksperymencie. W każdym momencie gdy coś z Tobą nie zarezonuje, po prostu to odrzucisz. 

 


Do czego jest Ci potrzebny Human Design?

Human Design to przede wszystkim narzędzie do poznania siebie. Nie chodzi o to, by się zmieniać, a powrócić do tego, kim się jest naprawdę.

To, co mnie przekonuje w tym systemie to to, że Human Design traktuje nas jako indywidualnie zaprojektowane jednostki, nie jako masę. Dlaczego to jest ważne? Zauważ, że większość rad, które czytasz w internecie, czy to na temat rozwoju osobistego, czy to biznesowych, to każdy mentor ma swoje prawdy i swoje sposoby dla wszystkich.

“Ta jedna metoda, która pozwoli Ci spokojnie żyć”

“Zrób to, a już nigdy nie będziesz musiał…” 

I na niektóre osoby to oczywiście zadziała. Sęk w tym, że nie na wszystkie. 

To jest zupełnie normalne, ponieważ przy tylu miliardach ludzi na ziemi, po prostu nie może to zadziałać na wszystkich. Co zrobić z tą informacją? Możesz przede wszystkim poznać siebie!

Zastosowanie Human Design:

 • Buduje samoświadomość i akceptację
 • Pomoże podejmować lepsze decyzje
 • Wprowadzi harmonię w relacjach
 • Pomoże żyć najbardziej autentycznym życiem
 • Nauczy jak najlepiej wykorzystywać energię
 • Uświadomi Ci w jaki sposób wspomóc rozwój Twojego dziecka
 • Pomoże dostosować model biznesowy
 • Podpowie, jak pozyskiwać klientów
 • Wskaże Twoje mocne strony
 • Pomoże w ustaleniu komunikacji marketingowej
 • Ułatwi budowanie relacji
 • I wiele więcej!


Zagubienie w dzisiejszym świecie.

Jesteśmy bardzo zagubionym narodem. Podstawowe pytanie jakie sobie zadajemy to: kim jestem? Po co tu jestem? I mało kiedy jesteśmy świadomi odpowiedzi. 

A odpowiedź jest w nas! 

Human Design jest narzędziem, które pomaga nam odkryć to, co zawsze w nas było. Nic nie zmienia, nie ocenia, pokazuje “gołą prawdę”. Nie musisz się zmieniać. Wystarczy, że pozbędziesz się tych wszystkich nałożonych przez lata ról i warstw i staniesz się sobą.

W dodatku z pełnymi informacjami jak sobą w tym życiu nawigować. Poznać swój system podejmowania decyzji. Dowiedzieć się jak najlepiej zarządzać swoją energią. Ale przede wszystkim: jak pozbyć się oporu, na który natrafiasz w życiu.

Przez “opór” mam na myśli: 

 • Momenty, w których dochodzisz do przysłowiowej “ściany” i masz wrażenie, że nie jesteś w stanie zrobić następnego kroku.
 • Stagnację, gdy nic się w Twoim życiu nie dzieje. 
 • Chwile, gdy podchodzisz do sprawy od każdej możliwej strony, a mimo to problem wydaje się być “nierozwiązywalny”. 


To tylko kilka przykładów, może masz także swój własny? 

W czym pomoże Ci odnalezienie siebie?

Co to jest Human Design

Chcesz zobaczyć magię? Odnajdź siebie! Serio! 

Zdziwisz się, jak inaczej będziesz funkcjonować i jak innych barw nabierze Twój świat.

Zobaczysz, że opór znika, jeśli robisz właściwe rzeczy. Można także powiedzieć, że Human Design jest taką nauką i odkrywaniem siebie. 

Jest też jednym wielkim eksperymentem, gdzie możesz wziąć co z Tobą rezonuje, a resztę zostawić za drzwiami.  Funkcjonowanie jako prawdziwa TY, pomoże Ci w codziennym funkcjonowaniu, budowaniu relacji, biznesie czy wychowywaniu dzieci (jeśli znasz ich designy)! 

Osobiście zauważyłam dużą różnicę w prowadzeniu biznesu według starych zasad, a w momencie gdy poznałam swój typ i autorytet i zaczęłam podążać za nim. Na bazie moich centrów energetycznych układam swoje oferty i plan działań marketingowych. 

Różnica ta, to przede wszystkim dużo prostszy sposób przyciągania klientów.

Oferty, które kocham dostarczać, a moi klienci na nich wspaniale korzystają i rozwijają swoje biznesy. Ale za największą wygraną uważam dużo mniejsze zmęczenie. 

Jako typ “Manifestora” w Human Design, nie jestem stworzona do ciągłej pracy, ani tym bardziej wypruwania sobie żył  metodologią “hustle”. Mój typ działania to sprint. 

Mogę poświęcić więcej czasu i sił na dany projekt, ale potem potrzebuje czas na regenerację, na którą nie pozwalałam sobie w poprzednim życiu (przed Human Design).


Czy samodzielnie odczytam swój graf?

W internecie jest jeszcze mało informacji o Human Design w języku polskim. Natomiast dowiesz się już nieco chociażby o swoim typie. Sam graf skrywa bardzo dużo informacji i nie będziesz w stanie bez odpowiedniej wiedzy zanurzyć się w nią samodzielnie. Dlatego do pełnego odczytu radzę udać się do “odczytwacza”. 

Ja sama jestem certyfikowanym odczytywaczem Human Design, i zapraszam Cię do tego, abyśmy wspólnie zgłębili Twój graf. 

Możesz wybrać na przykład odczyt w formie e-booka  >>Pisemna instrukcja obsługi<<

A jeśli chcesz głębiej zanurzyć się w swoje ja, i mieć możliwość zadania pytania, to wybierz odczyt w formie konsultacji na żywo 1:1 >>>Kompleksowy Odczyt Human Design<<<

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, którą ofertę wybrać napisz do mnie na kontakt@toodobfitosci.pl lub znajdź mnie na Instagramie @taodobfitosci czy Facebooku.

Mam nadzieję, że skutecznie wyjaśniliśmy sobie kwestię co to jest Human Design 🙂

A na koniec jako alternatywę zapraszam Cię do obejrzenia mojego wideo o tym co to jest Human Design.