Warsztaty
Kody Obfitości

0
ZAPRASZAM CIĘ

Warsztaty
Kody Obfitości

Odkryj Kody Obfitości, które zaprowadzą Cię do życia w nadmiarze.

Wrzesień był kolejnym „milowym” miesiącem dla mojego biznesu.

Najwyższy przychód i najwyższa liczba klientów na miesiąc. Takich przełomów miałam w tym roku całkiem sporo. Nie tylko w dziedzinie finansowej. Obfitość bowiem dotyczy każdego aspektu naszego życia.

Rok 2022 był dla mnie także przełomowy, ponieważ pierwszy raz działałam w 100% zgodzie ze sobą i na wiele spraw zaczęłam patrzeć i postępować zupełnie inaczej. Pierwszy raz mój wynik finansowy nie był powiązany z wyrzeczeniami i cierpieniem. Pierwszy raz, wszystko płynęło do mnie w swoim własnym, dopasowanym do mnie rytmie.

Chcę podzielić się z Tobą moimi sposobami, które pozwolą Ci na dopasowanie życia do siebie, a nie na odwrót.

"Obfitość to posiadanie "czegoś" w nadmiarze.

Bez względu na to czy chodzi o finanse, miłość, zdrowie, ale także o plony, pomysły, znajomości.

W przeszłości dałam sobie wmówić, że muszę wybierać pomiędzy rodziną a pracą; pieniędzmi a szczęściem.

Zaczęłam jednak poznawać osoby, które zaprzeczają tej teorii. Dlatego całą swoją energię przekierowałam na odkrycie “kodów obfitości”. Chciałam dowiedzieć się, co stoi za sukcesem, za stałym dostępem do zasobów.

Z każdym kodem pracowałam samodzielnie, testując go w różnych obszarach życia. Z każdą kolejną techniką, kolejny kod był odblokowywany. Mając ich pełną paletę, mogę wracać do każdego z nich kiedy czuje, że musi ostać ponownie aktywowany. I to właśnie chcę dać Tobie podczas tego warsztatu. Nowe kody, które będziesz mogła samodzielnie aktywować na różnych etapach swojego życia lub też przepracować je wszystkie co jakiś czas.

To fantastyczny moment na udział w tym wydarzeniu, bowiem musisz wiedzieć, że obfitość nie znika z powierzchni ziemi, ona jest cały czas dostępna. Zmienia jedynie swoje położenie. Jednak dzięki kodom, będziesz w stanie jej doświadczyć.

Dlaczego warto?

Dlaczego warto być na warsztatach?
- Kody obfitości to różne sposoby, które można stosować razem czy osobno, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie i coś na dany etap życia w którym jest.
- Bardzo rzadko prowadzę takie warsztaty, preferując codzienną pracę 1:1 to wyjątkowa okazja by uczyć się ode mnie w takiej formie.
- Każdy z kodów przetestowałam na sobie, dlatego nie dostajesz teorii, a zaglądasz w głąb praktycznej wiedzy o odblokowaniu obfitości.

Zapraszam Cię bez względu na to, na jakim etapie życia jesteś.

Jeśli chcesz wkroczyć w obfitość w dowolnym rozdziale, to jest to miejsce, w którym powinnaś być.

Co otrzymujesz biorąc udział w warsztatach?

  • Minimum 2 godziny konkretnej wiedzy o wkraczaniu w stan obfitości. Pisze o minimum, bowiem cały czas coś dodaje do programu i niewykluczone, że ten czas się nam rozszerzy.
  • Dostęp do nagrania. Nawet jeśli nie możesz być na żywo, obejrzysz dostęp do nagrania naszego spotkania w dowolnym momencie.
  • Jeśli zdecydujesz się wdrożyć wiedzę z naszego spotkania, efekty mogą Cię mocno zaskoczyć.

BONUSY!

Bonus #1: otrzymasz w prezencie medytację obfitości, która będzie towarzyszyć Ci codziennie przez kolejne dni, aby aktywować inne poziomy nadmiaru w Twoim życiu.

Bonus #2: osoby biorące udział w spotkaniu, otrzymają 50% zniżkę na nagranie styczniowych warsztatów obfitości. Wiedza z poprzednich warsztatów nie powtórzy się podczas tych warsztatów. Fundamenty tych spotkań są zupełnie inne.

Dlaczego warto?

Wśród Kodów obfitości będziemy między innymi pracować ze swoją ciemną stroną, usuwać blokady z ciała, przejdziesz także ceremonię picia kakao i zajrzysz do moich rytuałów, tworząc własne, najbardziej dopasowane do Ciebie.

Zapraszam!

Odkryj Kody Obfitości, które zaprowadzą Cię do życia w nadmiarze.
Zapraszam Cię na warsztat online 19 listopada o godzinie 10:00.
Dostęp do nagrania 365 dni.

Dołącz teraz!